Jesteś architektem i budowniczym swojego życia…

Poznajmy się

Nazywam się Ewa Namysłowska, z zawodu jestem architektem i mamą dwóch córek. Dzięki moim dzieciom, już wiele lat temu, stałam się poszukiwaczką naturalnych sposobów wspierania zdrowia.
W świecie przepełnionym sztuczną chemią, plastikiem i lekami nie trudno takim poszukiwaczem się stać.
Fascynuje mnie organizm człowieka, który ma wielką moc samouzdrawiania, ale tylko wtedy gdy damy mu na to szansę i nie będziemy przeszkadzać.
W moim przekonaniu zdrowie to dbanie o emocje, unikanie przewlekłego stresu, rozsądna dieta, aktywność fizyczna i rozwój osobisty. Dodałabym jeszcze życzliwość i pozytywne nastawienie do świata.
Olejki eteryczne, będące elementem dbania o zdrowie od tysięcy lat, wpisały się jak brakujący puzzel w życie mojej rodziny i zagościły w nim na dobre. Nie wyobrażam sobie już domu bez tych pięknych zapachów.

Zajęta budowaniem

Uwielbiam architekturę i proces projektowania. Od myśli, wizji, poprzez kreskę na kartce, do budynku, który służy nam przez lata.
Jako architekt pracowałam na etacie. Była to często praca w weekendy, praca w nocy przed oddaniem projektu, stres i presja czasu. Gdy słyszałam żarty, że architektura wymaga ofiar, nie było mi do śmiechu, ponieważ moje dzieci siedziały w domu pod opieką dziadków. Postanowiłam zrezygnować z etatu.
Teraz mam własną firmę i zarządzam swoim czasem, co jest dużo bliższe mojej naturze. A córki cieszą się, gdy mają mamę częściej w domu.
Niedawno moim wielkim odkryciem stał się marketing sieciowy, który bez nakładów finansowych pozwala na budowanie biznesu o dużych przychodach i nieograniczonej stopie zwrotu. Ekonomiści nazywają go najdynamiczniej rozwijającym się modelem biznesu we współczesnym świecie.
Marketing sieciowy jest bardzo bliski pracy architekta, gdyż polega na budowaniu struktury, która może przetrwać długie lata. Do tego procesu potrzebna jest umiejętność planowania, konsekwencja i cierpliwość.

Projekt dōTERRA

Ponad rok temu postanowiłam zająć się budowaniem struktur dōTERRY w Polsce. Jest to największa na świecie firma w branży olejków eterycznych, mocno rozwinięta w Stanach Zjednoczonych, Australii, Azji i w Europie, a w Polsce praktycznie nieznana.
W naszym kraju jest to początek i wielka szansa na zbudowanie dużej firmy bez konkurencji. Mam poczucie, że zakładamy fundamenty dōTERRA w Polsce. Na świecie już ponad 8 milionów osób korzysta z olejków dōTERRA, u nas w Polsce dopiero około 3000. Budowanie firmy od podstaw to wielka przygoda i okazja, która często się nie zdarza.
Praca tutaj polega na edukacji – jak korzystać z tych niesamowitych darów natury, jakimi są olejki eteryczne oraz jak pozbyć się sztucznej i szkodliwej chemii z domu. Bardzo ważną częścią tej pracy jest wspieranie kobiet w osiąganiu niezależności i bezpieczeństwa finansowego.

Zapraszam Cię do świata cudownych zapachów i etycznego biznesu

Ty też możesz zadbać o zdrowie swoje i najbliższych w naturalny sposób. Mieć w domu naturalne substancje, stosowane w profilaktyce zdrowia od tysięcy lat i nie powodujące skutków ubocznych.
Jeśli chcesz zacząć korzystać z olejków, napisz do mnie. Też możesz stać się częścią wielkiego światowego projektu dōTERRA.
Jeśli szukasz pomysłu na własną firmę lub chciałabyś wpleść pracę z olejkami w swój istniejący biznes, to jest to miejsce dla Ciebie.
Powiem Ci jak dzieląc się olejkami, możesz uzyskać dochód jako Wellness Advocate.

Pracujmy wspólnie aby osiągnąć to, czego potrzebujesz!

Zapraszam, napisz do mnie.