Szczęście sprzyja odważnym…

Multi Level Marketing

To jest aż tak proste! – odpowiedział mój Tata, który miał sukcesy w biznesie tradycyjnym, na moje pytanie czym jest marketing sieciowy. „Pomysł jest prosty, a jednocześnie genialny: zamiast wydawać miliony na profesjonalne agencje i kanały dystrybucji, aby promować produkt lub usługę, dlaczego nie zapłacić ludziom, którzy chętnie z tych pieniędzy skorzystają, za to, że o tym produkcie lub usłudze, opowiadają innym? Właśnie to robi firma prowadząca marketing sieciowy: część każdego dolara, pochodzącego ze sprzedaży wypłaca swoim niezależnym przedstawicielom, którzy zwykle są też entuzjastami sprzedawanych produktów i ich aktywnymi użytkownikami.” – pisze Robert Kiyosaki w książce Biznes XXI wieku, wspólnie z architektem Johnem Flemingiem.
Można powiedzieć, że poznawanie marketingu sieciowego zaczęłam od fachowej literatury. Jeśli chcesz zrozumieć dlaczego ekonomiści nazywają MLM najskuteczniejszym i najbardziej nowoczesnym sposobem dystrybucji towarów to polecam na początek: Biznes XXI wieku – Robert Kiyosaki, Go Pro – Eric Worre, MLM w działaniu – Randy Gage.
Spodoba Ci się sprawiedliwość tego systemu. Model biznesu, w którym nie ma sufitu, który generuje przychód pasywny i daje wszystkim równe szanse. Jedyny sposób, w jaki biznes ten działa to zasada – Im większej liczbie osób pomożesz zbudować własną firmę, tym bardziej rozwinie się Twoja.
Marketing sieciowy eliminuje pośredników i oferuje produkt prosto od producenta.
Eliminuje też reklamę, która w dzisiejszym świecie nie jest rzetelną informacją. Od dawna mamy już wyparcie na anonimową manipulację, anonimowych sprzedawców, którzy nigdy nie korzystali z produktu, który polecają. A co najważniejsze! Możesz budować swój biznes z kim chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Moja pomoc

W Polsce dopiero około 5000 osób korzysta z olejków eterycznych dōTERRA. Tak mało osób wie, że może sobie pomóc w naturalny, nie powodujący skutków ubocznych, sposób. Jest naprawdę dużo do zrobienia i możemy wspólnie uczestniczyć w tej Naturalnej Rewolucji oraz budować fundamenty dōTERRY w Polsce.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojej grupy pomogę Ci we wszystkim. Tutaj każdy zaczyna od zera, nie ma szefa ani pracowników. Jest natomiast wsparcie i wspólna praca. Ja też niedawno byłam na początku. Po dwóch latach pracy osiągnęłam rangę Gold i mam wspaniały zespół, który szybko rośnie.

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, poprowadzę krok po kroku i będę wspierać w budowaniu. Mamy narzędzia i szkolenia, które pomogą Ci wystartować. W marketingu sieciowym nie trzeba mieć talentu. Jak mawia moja przyjaciółka, która zaprosiła mnie do projektu, a która jako pierwsza osiągnęła rangę Diamond w Polsce – „Talent się nie duplikuje, narzędzia tak”.

Zapraszam do wspólnej pracy na poważnie!

Kupuj ze zniżką

Korzyści z posiadania konta hurtowego jest wiele:

  1. Możesz zamawiać olejki w cenie hurtowej (25% taniej od ceny detalicznej). Nie ma  znaczenia na jaką  kwotę złożysz zamówienie.
  2. Jeśli zdecydujesz się na większe zakupy, otrzymasz  produkt miesiąca bez żadnych dopłat (1 dnia miesiąca dōTERRA ogłasza co będzie prezentem).
  3. Uczestnicząc w programie lojalnościowym zbierasz punkty, które później wymienisz na darmowe produkty. Na początku otrzymujesz na swoje konto 10% zamówienia w punktach. Po roku na Twoje  konto może trafiać nawet do 30%.

Wiele osób korzysta z tego programu i co miesiąc otrzymuje darmowe olejki, kremy, pasty do zębów czy środki czystości do domu.

Chcesz mieć własne konto dōTERRA? To jest bardzo proste:

Zostań Partnerem

Uwielbiam architekturę i proces projektowania. Od myśli, wizji, poprzez kreskę na kartce, do budynku, który służy nam przez lata.
Jako architekt pracowałam na etacie. Była to często praca w weekendy, praca w nocy przed oddaniem projektu, stres i presja czasu. Gdy słyszałam żarty, że architektura wymaga ofiar, nie było mi do śmiechu, gdyż moje dzieci siedziały w domu pod opieką dziadków. Postanowiłam odejść z etatu.
Teraz mam działalność gospodarczą i zarządzam swoim czasem, co jest dużo bliższe mojej naturze. A córki cieszą się, gdy mają mamę częściej w domu.
Niedawno moim wielkim odkryciem stał się marketing sieciowy, który bez inwestycji pozwala na budowanie biznesu o dużych przychodach i nieograniczonej stopie zwrotu. Ekonomiści nazywają go najdynamiczniej rozwijającym się modelem biznesu we współczesnym świecie.
Marketing sieciowy jest bardzo bliski pracy architekta, gdyż polega na budowaniu struktury, która może przetrwać długie lata. Do tego procesu potrzebna jest umiejętność planowania, konsekwencja i cierpliwość.

Skontaktuj się wysyłając e-mail:

15 + 7 =