Olejki w Twoim domu…

 

Dlaczego warto mieć własne konto dōTERRA?

1. Masz możliwość korzystania z cen hurtowych (co najmniej 25% taniej od ceny detalicznej) i to niezależnie za jaką kwotę kupujesz olejki czy inne produkty.

2. Przy większych zakupach masz możliwość otrzymywania produktu miesiąca gratis. Pierwszego dnia miesiąca dōTERRA ogłasza, co w danym miesiącu będzie tym prezentem.

3. Masz możliwość zbierania punktów lojalnościowych, które później wymienisz na darmowe produkty. Na początku dōTERRA zwraca Ci 10% zamówienia w punktach a po roku 30%, a nawet 44% jeśli wliczymy wszystkie dodatkowe zwroty za przesyłkę. Większość klientów korzysta z tego programu i otrzymuje co miesiąc darmowe olejki, kremy, pasty do zębów czy środki czystości do domu.

Założenie własnego konta jest bardzo proste:

1. Wybierz Join & Save

2. Wybierz odpowiedni język i kraj (tak, wysyłamy do wielu krajów na całym świecie!)

3. Wybierz klienta hurtowego – Wholesale Customer lub konsultanta – Wellness Advocate. Zalecam najpierw wybrać Klienta Hurtowego, aby przetestować i nacieszyć się produktami. Później zawsze można dokonać upgrade’u bez żadnych opłat, jeśli zdecydujesz się współpracować ze mną w tym biznesie. Natomiast jeżeli chcesz od razu rozpocząć ze mną współpracę biznesową, niezbędne jest założenie konta Wellness Advocate.

4. Pola Identyfikator odbiorcy i Identyfikator sponsora powinny być już wypełnione, ale jeśli nie są, to wpisz moje ID: 5039772 w obu polach, tak żebym mogła później Cię jak najlepiej wspierać.

5. Wpisz swoje dane.

6. Przy „checkout” zostaniesz poproszony o wybranie zestawu. Jeśli chcesz zbudować własny zestaw, zacznij wpisywać nazwy olejków, które chcesz mieć w  zestawie, a następnie je wybierz jak się pojawi odpowiednia opcja. Niezbędne jest także dodanie broszury „doTERRA Essentials Booklet + Enrolment Fee” o wartości 20 euro netto (24,50 brutto) – to opłata za Twoje członkostwo.

Zalecam rozpoczęcie Twojej przygody z olejkami od zestawu rejestracyjnego „Enrollment Kit”, który pozwala zaoszczędzić pieniądze ponieważ kupując go nie ma opłaty rejestracyjnej 20 euro netto (24,50 brutto).

Jeśli nie masz pewności, od którego zestawu najlepiej zacząć skontaktuj się ze mną zanim się zarejestrujesz! Przy okazji pomogę Ci dobrać najlepsze olejki – mam tu trochę swoich faworytów.

Zobacz, jak sprawnie i łatwo rozpoczyna się Twoja przygoda z olejkami. Otrzymasz ode mnie powitalną wiadomość e-mail i dostęp do wszystkich moich grup edukacyjnych i programów oraz forum dyskusyjnego  w ciągu 24 godzin.

Jeżeli potrzebujesz trochę więcej informacji, zanim się zdecydujesz możesz zawsze skontaktować się ze mną klikając przycisk poniżej. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Co dalej? Twoje następne zamówienie? Zróbmy to razem z programem lojalnościowym dōTERRA LRP. LRP to najbardziej przemyślany sposób zakupu olejków, sama w ten sposób zamawiam swoje olejki co miesiąc. LRP jest elastycznym, opcjonalnym programem lojalnościowym, który nagradza Cię za składanie regularnych zamówień. W ramach LRP otrzymujesz darmowe olejki za to, że jesteś lojalnym klientem. Oczywiście co miesiąc możesz zmienić zamówienie.

Wygląda interesująco, prawda?

Jeśli masz już olejki możesz TUTAJ podejrzeć jak z nich korzystać na co dzień.

A oto moje ulubione olejki:

Skontaktuj się wysyłając e-mail:

15 + 10 =