Podaruj piękny prezent swojemu dziecku. Maluchy uwielbiają olejki!

Olejki eteryczne są jednym z elementów holistycznego podejścia do zdrowia, gdyż wspierają dobrą kondycję umysłu, ciała i ducha. Jednak w przypadku dzieci, niezależnie od ich skuteczności i łatwości użytkowania, bezpieczeństwo jest priorytetem numer jeden. Dzięki sześciu zastrzeżonym mieszankom olejków, nowy zestaw – doTERRA Kids Collection to idealny sposób na bezpieczne wprowadzenie dzieci w szeroką gamę zalet olejków eterycznych.

UMYSŁ

Dzieciństwo to nauka i rozwój fizyczny. W tych wczesnych latach dzieci rozwijają nawyki, które w znacznym stopniu decydują o ich zdrowiu i samopoczuciu przez resztę życia. Codziennie stają przed wyzwaniami, z którymi pomogą poradzić sobie właśnie olejki eteryczne.

Calmer Restful Blend i Thinker Focus Blend zostały opracowane specjalnie do codziennego użytku w celu rozwiązania tych problemów.

1. CALMER – MIESZANKA WYCISZENIA – Wprowadza łagodny nastrój, pomaga wyciszyć się przed snem i spokojnie zasnąć.

Sen jest najbardziej niedocenianym składnikiem ogólnego stanu zdrowia. Ma bezpośredni związek z każdym poziomem piramidy zdrowia, a zdrowy sen nigdy nie jest ważniejszy niż w dzieciństwie. Wspieranie lepszej higieny snu jest jednym z najbardziej tradycyjnych sposobów stosowania olejków eterycznych, a istnieją silne dowody dotyczące ich skuteczności w uspokojeniu i relaksacji. Dzięki połączeniu olejków eterycznych Cananga (Ylang Ylang), Lavender, Buddha Wood i Roman Chamomile, doTERRA Calmer Restful Blend łączy jedne z najbardziej znanych i sprawdzonych, łagodzących olejków eterycznych na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, aby pomóc dzieciom wykorzystać noc na regenerujący sen. Zastosuj na podeszwy stóp swojego niespokojnego dziecka przed snem lub na wewnętrzną stronę nadgarstków, aby pomóc dziecku wyciszyć się przed pójściem spać.

Dla rodziców odpowiednik tej mieszanki to Serenity.

2. THINKER – MIESZANKA SKUPIENIA – Poprawia zdolność skupienia się, koncentrację i kreatywność.

Limonen jest energetyzującą i podnoszącą na duchu tajną bronią świata chemii. Monoterpen, będący w składzie wszystkich olejków cytrusowych, ma długą listę korzyści. Związek pomiędzy naszym systemem węchowym a tym, jak się czujemy, jest oczywisty i fascynujący. doTERRA Thinker Focus Blend wykorzystuje znane korzyści limonenu (podstawowego składnika mieszanki) w celu wspierania środowiska sprzyjającego uczeniu się. Połączenie Vetiver, Clementine, Peppermint i Rosemary z frakcjonowanym olejem kokosowym zapewnia podnoszący na duchu i energetyzujący aromat, który pomoże skupić się Twojemu dziecku. Zapakuj mieszankę Thinker Focus Blend do plecaka dziecka. Stosowana w ciągu dnia na skroniach, plecach lub nadgarstkach, pomoże mu w wykonywaniu zadań.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie InTune.

SERCE

W ciągu dnia dzieci potrzebują emocjonalnego wsparcia i często uspokojenia swoich emocji. Mieszanki olejków Brave Courage Blend i Stronger Protective Blend doskonale wspierają spokojne i zrównoważone emocje oraz promują dobre samopoczucie.

3. BRAVE – MIESZANKA ODWAGI – Dodaje odwagi i motywacji, ożywia i wzmacnia pozytywne nastawienie przed stawieniem czoła dużym i małym wyzwaniom dnia codziennego.

Niezależnie od tego, czy chodzi o piłkę nożną, czy o pierwszy recital muzyczny, czasami dzieci potrzebują trochę wsparcia, aby zwiększyć swoją pewność siebie i zrobić pierwszy krok. Zastrzeżona kombinacja olejków eterycznych ze skórki dzikiej pomarańczy, drewna Amyris, kory cynamonowej i ekstraktu z kwiatu osmantusa na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, pomoże dzieciom w sytuacjach wymagających siły i odwagi. Mieszanka Brave zastosowana na skroniach i nadgarstkach będzie właśnie tym, co promuje uczucia odwagi i pewności siebie.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Motivate.

4. STRONGER – MIESZANKA OCHRONNA – Wzmacnia i chroni organizm, poprawia nastrój i dodaje siły, działa odświeżająco na umysł i kojąco na skórę łagodząc drobne podrażnienia.

Nie ma to jak połączenie olejków eterycznych i kochającego rodzica, gdy dziecko potrzebuje pocieszającego dotyku. Mieszanka ochronna Stronger łączy w sobie cztery olejki eteryczne słynące z umiejętności wywoływania dobrego samopoczucia i promowania zdrowej skóry (Cedarwood, Litsea, Frankincense i Rose) na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego. Zastosuj na tylną część szyi, aby zwiększyć ochronę dziecka w okresach częstszych zachorowań lub gdy dzieci nie czują się najlepiej.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie On Guard.

CIAŁO

Olejki eteryczne pomagają nam przejąć odpowiedzialność za codzienne dobre samopoczucie. Przychodzą z pomocą szczególnie dzieciom, które nie potrafią jeszcze zarządzać swoimi emocjami, a przecież stają przed masą swoich codziennych wyzwań. Bywają zmęczone, pobudzone i często przetrenowane po dniu w szkole. Na tego typu sytuacje mamy pomoc- Rescuer Soothing Blend i Steady Grounding Blend.

5. RESCUER – MIESZANKA ŁAGODZĄCA – Pomaga zrelaksować się po intensywnym dniu pełnym aktywności, zmniejsza napięcie zmęczonych mięśni po wysiłku fizycznym i przynosi ulgę przy bólach wzrostowych.

Odświeżająca mieszanka Lavender, Spearmint, Copaiba i olejek eteryczny Zanthoxylum na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego czyli Rescuer Soothing Blend jest idealny, gdy potrzebujesz wytworzyć relaksujące oraz wolne od napięcia i bólu środowisko dla swoich dzieci. Przechowuj mieszankę w łazience i nakładaj ją na stawy lub skronie, aby dzieci mogły poczuć kojącą i komfortową atmosferę po ciężkim dniu biegania po okolicy.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Deep Blue.

6. STEADY – MIESZANKA UZIEMIENIA – Pomaga odzyskać równowagę i uspokoić emocje w momentach wzburzenia i przy uczuciu przytłoczenia.

Każdy rodzic umie wyczuć, kiedy jego dziecko jest niespokojne lub potrzebuje wsparcia. doTERRA Steady Grounding Blend został opracowany specjalnie po to, aby promować stabilne i wspierające środowisko, gdy dziecko jest…dzieckiem. Opatentowana kombinacja Amyris Wood, Balsam Fir, Coriander i Magnolia na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, to idealna mieszanka olejków eterycznych do promowania uczuć spokoju, skupienia i stałych emocji. Zastosuj na stópki dziecka lub na szyję, zanim wyruszy do szkoły, aby promować spokój i dobre odczucia przez cały dzień.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Balance.

Przeznaczone do użytku z nadzorem rodzicielskim. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat. Materiał do artykułu pochodzi z doterra.com

Zestaw olejków dla dzieci jest dostępny w sprzedaży tylko w USA, w Europie będzie dostępny od lipca – sierpnia 2019.

Wyjątkowa okazja do zakupu zestawu dla dzieci będzie podczas wydarzenia Spring Tour 6 i 7 marca!!!

6 MARCA 2019 GDAŃSK

7 MARCA 2019 WARSZAWA